| ZuzaTA a întrebat:

Ce inseamna atunci cand visezi ca esti un vampir sau muscat de acesta? big grin De curiozitatebatting eyelashes Dau FUndoi >big grin

Răspuns Câştigător
| AleandraIleana98 a răspuns:

De visezi vampir te intampina ceva neplacut, esti bantuit de probleme si temeri
-
- Daca esti muscat de un vampir- intalnire neplacuta.
- Daca in vis tu esti un vampir - struneste-ti sentimentele, dorintele si pasiunile.
- Vampir omorat - fii optimist, vin timpuri mult mai bune.
- Privind un vampir - abuz de bunurile noastre, de persoana noastra
- Vazand vampiri - intamplari neplacute

6 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Te-ai uitat mult prea mult la Twilight.

| ZuzaTA explică:

(Chris) ...Nu m-am uitat la Twilightlaughing Dar as avea intentia big grin

| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Dacă nu cumva te-ai uitat la vreun film de genul, înseamnă doar că ai multă imaginație.
Părerea mea happy

| Asdfghjklasdfghjkkl a răspuns:

Buna Dydy! Am cautat pe dictioanar :
vampir= esti bantuita de temeri
muscata de el=intalnire neplacuta

| Briosicaaa a răspuns:

Daca esti muscat de un vampir- intalnire neplacuta.big grin

| Briosicaaa a răspuns:

Daca visezi ca un vampir iti suge sangele inseamna ca vei trece prin experiente neplacute si ca nu te vei putea bizui pe toti amicii tai. Daca visezi ca omori vampirul inseamna ca vei avea noroc in dragoste.