| No a întrebat:

M-a muscat un vampir. Ce o sa mi se-ntample? puppy dog eyes

23 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

O sa te bata mata big grin

| pinguinuVerde a răspuns:

Oh,mi-am dat seama că tu mă minţi ...defapt te-a muşcat amantul.

| AndutzaAndu a răspuns:

De toate.

| LastChance a răspuns:

Cred ca ai visat.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

O sa ma musti de pl pe mine

| Lisa a răspuns:

Sper să mori în chinuri.

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Te transformi in vampir. (da, da, siiiigur!). ai grija dupa sa nu te muste si un varcolac

| EvangelineDS a răspuns:

Scuuzee da miera prea foame n-am mai mancat de 2 zilesad

| pisoias a răspuns:

Tie nimic dar vampirul cu siguranta ca va muri.

| Pumpkin a răspuns:

Zi repede cine te-a muşcat, că mă faci invidioasă. waiting

| DeeDee a răspuns:

Nimic, daca e sa ne luam dupa sursa "credibila" (Buffyverse). Ca sa devii si tu vampir, e necesar sa beti sangele unul altuialaughing
Dar tu de unde stii ca era vampir si nu doar un psihopat cu pile la stomatolog? Sclipea la lumina neonului?

| auroraa a răspuns:

Edward,damon, stephan? hai spune repede, nu a sa mori daca te musca, de fapt mai intii trebuie sa mori ca mai apoi sa fii nemuritoare

| VadPorci a răspuns:

Acum depinde de unde te-a muscat. Putea sa te muste de la subtioare, intre fese(pe fese), sau la pitigoi

| No explică:

Ha ha ha. very funny tongue dar chiar vb serios puppy dog eyes

| Musicmakesmefree a răspuns:

Vreau si eu ca asa pote scap de teza la romana. Unde il gasesc pe vampiru asta?

| winchesters a răspuns:

Acum ai grija sa nu te muste si un varcolac.

| Gripa a răspuns:

O sa-ti creasca un penis in frunte. Ahahahahahahah

| Gripa a răspuns:

@ihaterain De ce nu toate.Ar arata al naibii de interesant.

| ihaterain a răspuns:

O sa te caci pe tine cu strooooopi laughing)

| ihaterain a răspuns:

@gripa sau poate o tata intre ochi si o pi2da in ceafa laughing))

| ihaterain a răspuns:

@gripa rolling on the floor

| Silviu_7451 a răspuns:

Hmm. Ai citi Twilight si ai zis sa pui o intrebare inteligenta. Pai cel mai probabil vei imbolnavi vampirul de prostie happy

| Taborszki_Alexandra_1989 a răspuns:

Pai, daca ai intrebat eu sunt un vampir asa ca siti ce ti se va intampla si sa nu crezi ca n-ai sa te transformi intr-un vampir! chestia cu bautul sangelui pentru a te transforma e o prostie! asa ca o sa te transformi intr-unul!

Întrebări recente