| anonim_4396 a întrebat:

Hey, TPU!

Ce inseamna cand visez persoana iubita (nu fosta) cu prietenul meu pe care ea il place?
Nu sunt genul de om care crede in lucruri de genul, insa dimineata cand m-am trezit, pentru ceva timp am crezut ca e real ceea ce am visat, dupa cam 5 minute dupa ce m-am ridicat mi-am spus fericit ca nu a fost real nimic. Nu am vorbit de mult cu el in afara scolii, insa chiar azi am jucat cu el niste CS, nu stiu daca e o coincidenta, nu este prima oara cand mi se intampla ceva de genul.

Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Crux a răspuns:

Sa ne intelegem. iti place de o fata, iar ei ii place de cel mai bun prieten al tau.
In cazul asta, ti.as sugera, in primul rand, sa.ti iei gandul de la ea. Nu poti bate la usi inchise si nu ar trebui sa iti pierzi timpul cu persoane care nu sunt dispuse sa si.l piarda pe al lor cu tine. Sunt fete destule, dragoste cu forta nu se poate, iar sa placi doua persoane in acelasi timp, foarte putin posibil...In al doilea rand, visul nu semnifica altceva decat teama pe care o ai tu, ca cei doi s.ar putea cupla.

1 răspuns:
| T0T a răspuns:

Cum poate să fie persoana iubită dacă ea îl place pe prietenul tău? Tu ești pămpălău?