| AlxCr a întrebat:

De ce tot visez persoana iubita?
Nu am avut nici o sansa cu ea, m-a respins.
Am visat ca dupa atata timp mi-a scris un mesaj pe messanger, nu stiu de ce dar parea totul atat de real,
Si nu este prima data.

Răspuns Câştigător
| DaniAdrian a răspuns:

Este din cauza ca tu inca te gandesti la ea si o vrei cu disperare in bratele tale, regreti faptul ca poate nu ti-ai marturisit dragostea fata de ea pentru ca s-ar putea sa te refuze iar asta te-ar durea foarte tare, e greu dar cu timpul trece, sau poti sa-ti faci curaj si sa-i spui dar intr-un mod elegant, si locul sa fie pe masura, fii calm si hotarat dar si atent cand faci asta, ea isi va da seama ca ai emotii in ati expune sentimntele puternice pe care le ai fata de ea, dar poate ai noroc si totu se va termina cu bine, good luckwinking

| AlxCr explică (pentru DaniAdrian):

Eu i-am zis asta in 2014 si nu mi-a zis nimic, in 2015 am vorbit ultima data cu ea sad

| DaniAdrian a răspuns (pentru AlxCr):

Atunci ar trebui sa mergi mai departe si sa incepci sa-ti ocupi timpul cualtceva, gasesteti un hobby, plimbate, fa orice altceva numai sa nu stai cu gandu la ea, nu-i bai nu ti-a mers asta e, stai linistit are balta peste destul pentru noi toti, good luckwinking

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"De ce tot visez persoana iubita?" Pentru ca esti prea obsedat de aceea persoana si subconstientul iti da ceea ce vrei.

| Ionita_Mihai_1997 a răspuns:

Noi cei de pe TPU nu avem cum sa stim de ce o visezi...eu pur si simplu iti pot spune ca o iubesti foarte mult si ai da totul pentru aceea persoana.In final iti recomand sa iti intrebi parintii sau prietenii apropiati care pot sa te ajute cu adevarat happy