| anonim_4396 a întrebat:

Ce mai faceti mai?
Nu am mai vorbit de mult cu unii dintre voi, si ma intrebam ce mai faceti?
Cum mai este viata voastra?
Ceva nou in viata voastra?

30 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce sens are intrebarea asta? suntem niste necunoscuti nici nu ne cunosti de ce tiar pasa ce facem? pe bune chiar isi pasa de existenta noastra?

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Incercam si eu sa fac conversatie. Chiar asa de rau este sa intreb asta? Site-ul asta nu e facut pentru conversatii, si sa cunosti oameni noi? Daca era doar pentru intrebari stupide, atunci nu-i vad rostul.

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Te inteleg da ce sens are? nici nu ne cunosti pe bune sa numi spui ca isi pasa de alti, ne pasa doar de noi atat

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Cum am mai spus, incercam doar sa fac conversatie.

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Daca tu spui

| RainmakerX a răspuns:

Man, am o intrebare pentru tine...

Esti Alan?

Sunt ok doar ca am de facut vreo 6 variante de bac (fizica) pana marti.

Nu e nimic nou happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Nu stiu despre ce vorbesti. Cine e Alan?

| RainmakerX a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu conteaza... a fost un user pe acest site happy

| Deaad a răspuns:

Uite,ma enerveaza faptul ca trebuie sa invat matematica si informatica cand eu vreau sa citesc.
laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Deaad):

Ce sa-ti facem, daca te-ai bagat la mate-info?

| Deaad a răspuns (pentru Drimmero):

Mi-e ciuda ca din filozofie,istorie,filologie etc. nu se prea poate trai in timpul nostru,dominat de calculator.

M-am pus la mate-info pentru fizica in principal si pentru ca stiu ca imi pot alege orice faculatate dupa asta.
Daca vreau pot sa dau la Litere de exemplu.

Daca eram,invers la filologie,*** politehnica,in caz ca incepea sa imi placa mult matematica,stii?

Asa ca, poate poate, imi va reveni cheful de mate(ca eram si priceput, de asta am si ales profilul asta, acum nu sunt pentru ca nu imi place si nu mai invat foarte mult).
Daca nu...
laughing
Nu stiu ce o sa fac sigur.

| Drimmero a răspuns (pentru Deaad):

Toata viata mea am fugit de materiile astea...

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Si eu cam fugeam de informatica, nu prea se lega de mine, dar matematica imi placea, in liceu nu aveam la matematica nota mai mica de 8, cred ca 8 a fost cea mai mica nota a mea la mate, in rest aveam numai 9 si 10, iar la bac la mate am luat 9, 10, nu ca m-as lauda acum rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

In care categorie de nebun intri tu?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Probabil in categoria "Inteligent Psycho" rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Ai avut ceva sadicism pur.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu ma pun cu toti nebunii cand vine vorba de matematica, prefer sa tac decat sa ma fac de ras cand e deschis subiectul matematicii. Tot ce stiu e sa nu fiu fentat la piata si sa numarul punctele pe care trebuie echipa mea sa le mai ia in clasament si golaveraj bwhahahahahaha!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Iar eu nu ma pricep la fotbal, asa ca nu ma pun cu tine, ca si eu risc sa ma fac de ras.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Stai linistit, fotbalul este o adevarata filosofie, dar usor de inteles. Eu avand destui ani de cand il urmaresc si destui ani facuti amari si piperati, dar si cu bucurii, nu mai conteaza asta, mi-e usor sa zic ca-l cunosc. Suntem chit...
Daca vrei candva sa inveti ceva din el, ma intrebi si eu iti voi spune ce stiu.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

O sa apelez la cunostintele tale despre fotbal, daca vreau vreodata ca aflu ceva, dar ma indoiesc, ca o sa vreau sa aflu, pentru ca eu nu sunt cu sporturile.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Ok,Animo. Oricand/

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Daca mai imi spui o data asa, o sa fie ultimul lucru pe care o sa il spui. Nu imi plac nick name-urile. rolling on the floor

| Dragosdoar a răspuns:

Da sunt binisor, ma vindec de gastrita. Stau mai mult in casa, singur. tu?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Dragosdoar):

Sper sa iti treaca gastrita. Eu nu prea mai fac nimic, ma plictisesc.

| Dragosdoar a răspuns (pentru Mayhem666):

Uita-te si tu la filme p orno

| Dragosdoar a răspuns:

Sau hentai, ca esti fan de animeuri

| Juviia a răspuns:

Acum ma incearca o raceala, dar in rest e ok.

| an0therkid a răspuns:

Astept sa vad daca am intrat la camin sau nu laughing
pe 27 sunt rezultatele finale

| Mayhem666 a răspuns (pentru an0therkid):

Eu stiam ca pe 20 sau 22 sunt afisate rezultatele, ca si eu astept sa vad daca mai sunt in aceeasi camera ca si data trecuta si acum doua dati. Cred ca depinde si de loc.