| adrili10 a întrebat:

daca am dac sa cumpar ceva pe net si an dat adauga in cos am comandat-o deja sa stiti ca eu nu vreau sa cumpar. funda vreau doar sa stic ca daca dai adauga ii cos am si cumparat produsu
.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Degeaba ai adaugat in cos daca nu ti-ai scris datele personale....nu ai cumparat produsul

| greyhound a răspuns:

De la adaugat in cos si pana la cumparatul produsului mai sunt vreo 3 pasi.
Deci, nu

| thetraveler a răspuns:

Poti adauga produse in cos dar asta nu inseamna ca le-ai si comandat.cand decizi ca le vrei dai finalizare comanda unde iti scrii adresa de livrare si stabilesti curierul sau prin posta.