| mihaicelsfant a întrebat:

Vreau sa cumpar ceva de pe olx, pot sa verific produsu? am sante sa iau tapa?

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Am cont de mult acolo de pe vremea Mercador si n-am luat nicio teapa, și ma ocup cu telefoane...

| MyGoodLife a răspuns:

Ce grele e limbile asta!
nu sunt sanse sa iei teapa

| HannaMarinPLL a răspuns:

Poti verifica produsul atunci cand soseste si daca nuesti multumit il returnezi, nu te costa nimic si gata. Exista sanse sa iei teapa doar daca nu iti place produsul dar dupa cum am spus asta nu e o problema caci il dai inapoi.
E dreptul tau