| Hikari a întrebat:

Eu am Lg Optimus Net si nu inteleg de ce nu imi merge netul desi in bloc este o persoana care are wireless si eu tot timpul ma conectez la acea retea si uneori ba imi merge ba nu imi merge.
Si neaparat trebuie sa imi mearga numai daca am wireless?raised eyebrows
Mersi.

2 răspunsuri:
| わたなべ久美子 a răspuns:

La mine merge si fara wireless, dar cam greu.Probabil ca wireless-u nu este bun sau propietarul wireless-ului il mai inchide din cand in candbig grin.Bafta!

Răspuns utilizator avertizat