| Ely3434 a întrebat:

sad Eu speram ca primul meu sarut sa fie cu cineva special, dar un baiat m-a sarutat ( french) ca s-o faca pe fosta iubita geloasa. Eu incercam sa-l resping dar ma strangea tare in brate... Incerc sa uit. Ma ajutati cu niste sfaturi? La voi cum a fost primul sarut? Dau fundita...

Răspuns Câştigător
| Emmett a răspuns:

Da-l incolo de afurisit! Intreba-l de ce te-a sarutat, daca nu raspunde spune-i directoarei/directorului/profului/parintelui de cele intamplate.

| Ely3434 explică (pentru Emmett):

Mersi. Dar nu s-a intamplat la scoala, si profesorii nu se baga nici daca a facut cineva ceva la scoala. Stiu ca m-a sarutat ca sa-si faca fosta geloasa deoarece le ia pe fete in brate, vroia sa le pupe pe toate dar m-a ales pe mine. Eram in fata la fosta lui, si dupa s-au certat... Culmea fosta e prietena mea.

| Emmett a răspuns (pentru Ely3434):

Chiar e foarte naspa situatia. Mai intai clarifica incidentul cu fosta ta prietena, apoi clarifici cu Sir Afuristul.

| Ely3434 explică (pentru Emmett):

Eu nu m-am certat cu fata aceea, e intelegatoare si a fost de fata cand el m-a luat in brate si m-a sarutat. Am vorbit cu toti copii asa in grup sa povestesc ce s-a intamplat si cand a venit si baiatul acela au sarit toti pe el... Ca de ce i-ar face asa ceva fostei lui si mie? Am prieteni adevarati smug Si binenteles ca Sir Afurisitul s-a ales cu o palma care n-o s-o uite prea curand laughing) Si nu prea mai vorbeste nimeni cu el. big grin merdi de ajutor. Funda