| Juliandra00 a întrebat:

Hey,TPU! Imi puteti spune cateva idei de cadouri (manuale) pentru un baiat (v:13-14)?
+ (Baietii prefera cadouri scumpe si cumparate sau manuale?)

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Ori un parfum ori o ie.

| T0T a răspuns:

Mie mi-ar plăcea Elden Ring să îmi ia cineva de pe Emag.

| mystery1girls a răspuns:

Bună,
Depinde de băiat. Dacă e axat doar pe cadouri scumpe și ăl deranjează restul... renunță la el. Sincer? Gestul contează mereu! Dacă vrei să-i faci un cadou, fă-l. Nu contează cât e de scump, ori dacă e lucrat manual de tine.

Revenind la întrebarea ta... îi poți lua ceva pictat manual. Aruncă o privire aici: https://www.instagram.com/_la.lune02_/

| DanielHabax a răspuns:

Un joc video, un parfum, o carte, un tricou, un hanorac, un tricou cu echipă favorită de fotbal.
Mie îmi place să primesc ciocolata, chiar dacă sunt băiat