| anonimmmaaa a întrebat:

ma uit de ceva vreme la ciudatetni si am auzit de niste mesaje subliminale si v-as ruga sa imi spuneti care sunt acestea si care sunt "secretele" acestui serial adica ce ascunde, de exemplu la inceput dupa melodie cineva vorbeste oarecum in soapta si repede, ce spune? sau cand spune "mesaj (subliminal parca) tradu din engleza" a-ti reusit sa traduceti? mi se pare foarte interesant si cred ca are legatura cu illuminati. va roog mult sa imi spuneti tot ce stiti si a-ti aflat despre acest serial, si va mai rog sa imi spuneti cum s-a terminat serialul. multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Lαrisα a răspuns:

Da... mai era si piramida aia cu un ochi laughing

| sebyse a răspuns:

Pentru inceput iluminati sau new world order(cred ca sunt tot una) este o societate secreta( pe @%$! secreta se stie de ea) care doresc sa controleze lumea cu ajutorul mass-mediei inclusiv desene ca ciudateni Acestia iti promit ca daca iti vei vinde sufletul diavolului vei avea faima astfel cu ajutorul mesajelor subliniare(cred ca asa se scrie) ca sa manipuleze lumea

multi oameni:2 pac mical jacson walt disney cred ca si bill gate(acuma ce or facut unii aameni or devenit firma ca walt disney sau bill gate) or facut acest pact cu nwo(New World Order(illuminati)) si pun simboluri ale illuminismului ca sa nu mai fie atata de mare interes aspra lor si sa fie indiferenti fata de ei

ghideon are carte 2 pe care o i-a dipper
dipper ii arata cartile lui stan pe care acesta le ia in scuza pentru a face mai multe cidatenii in "muzeul" lui seara acesta se duce intr-o incapere secreta (el are cartea 1) si pune cartile la olalta aratand o piramidada cu 3 cercuri in fiecare colt si creaza un portal sau ceva asemanator