| BrokenAngels a întrebat:

Hey TPU.

Mai demult la Cartoon Network a existat un serial care parea real,dar nu imi amintesc cum se chema,mi-ati face o bucurie enorma daca imi ziceti cum se numea acesta, dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Daca era demult trebuie sa stiu si eu...
Da ceva detalii despre!

| BrokenAngels explică (pentru R0R0):

Era un serial in care exista o mama a doi copii,mama aceea avea un laborator sau ceva de genu, poate ai vazut acel episod cu niste oameni verzi ciudati, sau episodul in care mama celor doi copii se temea de u claun papusa, care zicea ca era de speriat.Din pacate nu stiu mai multe detalii, dar iti multumesc!

| R0R0 a răspuns (pentru BrokenAngels):

Laboratorul lui Dexter?