| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am schimbat poza la desktop, si mi-am mai facut curatenie pe acolo, ce parere aveti acum?

http://imgur.com/gallery/YFtHK

Data trecuta multi mi-ati spus ca aveam prea multe chestii pe el, dar acum il am mai gol.
Ce parere aveti acum?

30 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu am vazut poza precedenta dar sa stii ca inca ai prea multe iconite.

| Drimmero a răspuns:

Goleste si 'tomberonul' ca sa fie treaba dusa pana la capat,, Fanica!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

L-am golit acum laughing
Si nu mai imi spune Fanica angry

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Bwhahahahaha,, e al tau nume, de ce te-ar deranja?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu ma cheama Fanica. Oricum, nu imi place cand cineva imi spune asa.

| anonimg a răspuns:

Frumoasa culoarea predominanta.
Iata-l si pe al meu proaspat instalat: http://imgur.com/T6VPxWl

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonimg):

E fain, dar parca ai prea putine pe ecran.

| untu a răspuns (pentru anonimg):

E frumos, dar recomand un fundal gol albastru sau verde! Este benefic pentru calculator sau laptop!

| Mayhem666 a răspuns:

Multumesc pentru complimente, sentimentul este reciproc, ti-am dat deja report pentru injurii si o sa iti dau si ignore. Esti exact asa cum spune si numele tau fara partea cu "neam".

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

A ha ha. a ha ha. ha ha
ce insulta isteata a facut el acolo

ai ramas la fel
o fetita rasfatata
https://www.youtube.com/watch?v=Qf6ZN4Mp0cQ

in continuare muzica ta e de rahat

| untu a răspuns:

Recomand sa puneti un fundal verde sau albastru liber (gol) fara desene sau poza si cat mai putine programele de pe desktop! Ramane pe desktop programele care va utilizeaza frecvent si care sunt necesare!

| justanotheruser99 a răspuns:

De ceeeee? Puteai sa il lasi cum era inainte. Mie imi placea asa haotic cum era. Acum e... banal... Exceptand background-ul big grin

| Mayhem666 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Imi place mult acest background.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Mayhem666):

Daa, chiar arata bine laughing
Desktop-ul meu se pare ca e in doliu laughing dar nu ma gandesc sa il schimb. Imi place asa laughing

| Clorox a răspuns:

Mai bine happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Am renuntat cu greu la ce era acolo pe ecran, ca sa il mai golesc, si parca acum imi e mai greu cand caut ceva, acum trebuie sa stau sa le caut unde le-am pus, nu mai pot sa dau click pe ele direct de pe ecran.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai vazut Ștefănuţ mama ca se poate, ai schimbat si poza cu una mai faina, acum imi place. ^^

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma bucur ca iti place happy

| August99 a răspuns:

Asa mai merge laughing

| HandaSei a răspuns:

Cum ar putea zice cineva că ăla e un desktop curat!? rolling on the floor

Uite aici desktop curat!

- https://scr.hu/wzVjLv

- https://scr.hu/YnOpBr

Mai curat de atât nici nu cred că se poate! ^.^

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Mult mai bine. laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Ɗєℓυѕιση):

Tu cum il ai?
Trimite-mi si mie o poza cu el te rog.
Sunt curios cum are desktop-ul sora mea geamana.

| Ɗєℓυѕιση a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu pot.
Am teza maine si invat.

| Cliar a răspuns:

Mai ok, dar parca tot nu e pe gustul meu, ai iconitele prea mari, taskbar-ul prea mare, si tot prea multe iconite pe ecran :))) Eu prefer asa : http://imgur.com/TsJO2H5

| Mayhem666 a răspuns (pentru Cliar):

Asa e prea gol si prea sinistru si mult prea simplu, iar mie nu imi plac lucrurile simple, abia am reusit sa mai scot din alea de pe ecran, dar parca tot nu ma lasa inima sa fac asta.

| Cliar a răspuns (pentru Mayhem666):

Neah, am totul in taskbar si start menu, mi-e mult mai usor sa le accesez decat sa le caut pe desktop + ca arata mai ingrijit cand e totul simplu happy

| Axely a răspuns:

Better xd

| TheGirlInBlack a răspuns:

Acum parca mai merge happy