| Magdalena96 a întrebat:

nu mai pot intra pe fb, imi spune sa trimit nu stiu ce, sa comfirm nu stiu ce, adica mi-am facut fb, iar acum mi-am facut alt fb si am pe ambele aceiasi poza de profil si spune ca nu stiu ce e invalid, ca sa fac? Aaa si imi spune sa le dau numarul meu de telefon.dar nu stiu unde sa le dau ce pot face?
Funda

Răspuns Câştigător
| eckblume a răspuns:

E bine, mai intai sa te inregistrezi pe yahoo, iar dupa sa-ti faci cont pe facebook cu datele de yahoo.Trebuie sa-ti scrii numarul de telefon.Ca sa nu-ti vada nimeni nr pe fb, dai la setari generale(acolo scrie ''Doar eu'' in dreptul numarului de telefon si nu ti-l va vedea nimeni.). Trebuie sa confirmi adresa de e-mail.

1 răspuns:
| apz a răspuns:

Cred că trebuie să le trimiți o dovadă că tu ești persoana care și-a făcut facebook-ul. Adică o dovadă pentru numele și prenumele tău. Dacă nu dai măcar copy paste la problemă, nu ghicim anul ăsta nici dacă ne rugăm frumos.