| EllenutzZ a întrebat:

Hey TPU!
Sunt foarte suparata in ultimul timp.Toti prietenii mei nu mai vorbesc cu mine si, atunci cand vorbesc fac misto de mine.Plang de mai multe zile ma doare >sufletul--nu mai am nici un prieten.Help Me! Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| georgedanielc a răspuns:

Lumea este rea si invidioasa in ziua de azi, iar prieteni sunt foarte rari, incearca sa ii eviti si sa nu-i bagi in seamaignorai si vei vedea ca isi va face efectul, au prins slabiciunea ta ca esti sufletist(a)si profita, nu dispera si miine este o zi si sigur ca nu va fi ca astazi.Bafta