| Gumitsăă a întrebat:

Hey TPU: Va loog puppy dog eyes ziceti-mi si mie niste bancuri tari. cel care zice cele mai multe si sa fie si amuzante primeste... Fundaa de la Gumitsăălaughing. >Bafta!:

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Pe malul lacului statea suparata o femeie frumoasa. Femeia era suparata pe viata, vroia sa se sinucida.De nicaieri apare un pitic.
-Salut frumoaso! ce e cu supararea asta?
Femeia cu lacrimi in ochi... Vreau sa imi iau viata si nu am curaj
Piticu: AA pai de ce nu zici asa.Eu sunt piticu baltilor si iti voi indeplini trei dorinte in cazu asta.
-Femeia plangand de fericire. Vreau si eu o casa piticule.
Piticu pocneste din degete si scoate o hartie.
-Poftim! actele pe casa si adresa.
-Mi-as dori si eu o masina de care sa ma folosesc.
Nu trec 2 secunde si piticu scoate niste chei din buzunar. Uite te asteapta un Bmw in garaj.
-Piticule iti multumesc! Niste bani in banca daca as avea si as fi din nou fericita.
Scoate piticu un pix si ii scrie niste foi.
-Dar sti ca pentru toate acestea trebuie sa faci si tu ceva.
-Ce anume, fac orice!
-Trebuie sa imi faci sex oral.
Sta femeia vreo 5 minute pe ganduri si se pune pe treaba. Dupa vreo 20 de minute piticu o opreste.
-Tu cati ani ai?
-28
-Si mai crezi in piticu baltilor?

@Trece taranu pe langa pestisorul de aur.Pestisorul striga de pe mal.
-Taraneee arunca-ma in apa ca iti indeplinesc o dorintaa!
Asta nimic
- Taranee iti indeplinesc 2 dorinte, intoarcete!
Asta parca mergea mai repede.
-Taraneee iti indeplinesc 3 dorinteee!
Da se intoarce omu in fuga spre peste, ajunge la el si il calca in picioare
-Taran e mata ma! dah?!

@Dupa ce toata lumea i-a bagat in cap pana la varsta de 25 de ani ca trebuie sa te comporti cu o femeie ca si cu o bijuterie pentru ai castiga respectu. tanarul fara iubita/prietena hotaraste sa isi puna capat zilelor.
Merge omu cu viteza, cu lacrimi in ochi, cand ii trece prin fata o frumusete de femeie.Trage la stanga de volan, trage la dreapta si reuseste sa o evite la timp. Opreste masina speriat si vine femeia bagand capul in masina:
-Ei tinere.ai nevoie de companie?
Cand vede asta inchide rapid geamul prinzandu-i capu.In mintea lui. daca tot mor, hai sa mor fericit.Se da jos si o reguleaza de mama focului. Femeia chinuindu-se reuseste sa scape. O ia asta la fuga si se impiedica.
Femeia apropiidu-se usor: -De cand caut o jigodie perversa ca tine...Sti ce? Cred ca am sa ma marit cu tine.

@Calugarul cade in mare.Vine o barca plina cu salvamari.
-Va simtiti bine? Aveti nevoie de ajutor?!
-Nuu! Dumnezeu ma va salva pe mine
Se mai ineaca el putin, mai inghite niste apa.si mai vine o barca
-Nene ai probleme, sarim sa te ajutam?
-Nuu! Dumnezeu ma va salva.Nici nu termina de spus si se ineaca. Ajunge in rai si se duce plangand la Dumnezeu.
-Doamne! dar ti-am cerut ajutorul...si Dumnezeu :dar ti-am trimis 2 barci tembelule

2 răspunsuri:
| Darkus a răspuns:

Bula vine intr-o zi cu ochiul umflat la scoala. Profa il intreaba ce a patit.
- Pai, stiti, suntem o familie saraca, si eu cu mama si cu tata dormim in acelasi pat.
- Si?
- Pai, aseara tata ma intreaba :"Bula, dormi?" la care eu zic "nu", si atunci tata imi da un pumn in ochi...
- Vezi, zice profa, daca diseara tac-tu te intreaba din nou, tu sa taci, ai inteles Bula?
- Bine doamna profesoara, asa am sa fac...
A doua zi bula vine cu amandoi ochii umflati...
- Ce-ai patit, n-ai facut cum ti-am zis?
- Ba da, cum nu, asa am facut. M-o intrebat tata daca dorm si eu am tacut din gura. Apoi l-am auzit pe tata zicand :"hai!" la care eu am intrebat: "unde?"
A treia zi bula vine cu toti trei ochii umflati...
- Ce-ai patit, n-ai facut cum ti-am zis?
- Ba da, cum nu, asa am facut. M-o intrebat tata daca dorm si eu am tacut din gura. Apoi l-am auzit pe tata zicand :"hai!" si eu am tacut din gura. Si dupa un timp am auzit-o pe mama: "ah, ma maninca!" si pe tata: "ah, ma maninca!". Si atunci am iesit in balcon si-am inceput sa urlu: "sariti ca ne maninca pe toti!"
Urmatoarea zi Bula vine si mai batut la scoala.
Profesoara:
- Bula ce s-a mai inimplat?
Bula:
- Pai, stiti, aseara cind tata m-a intrebat daca dorm eu am tacut...
- Si?
- Si cind a zis hai eu am tacut...
- Si?
- Si cind mama a zis ca o maninca eu am tacut...
- Si?
- Si la un moment dat mama zice : " Se deschide gara...", iar tata " Vine trenul " si eu atunci am tipat : " STOP! Biletele la control!"

| alxr a răspuns:

Cica era Bulă cu doi prieteni şi se tot lăudau care a avut cea mai bătrînă bunică.
- Bunica mea a avut 78 de ani cînd a murit.
- Slab, bunica mea a avut 94 de ani cînd a murit.
Bula:
- Şi mai slab, păi bunica mea a fost aşa de bătrînă încît a trebuit să o scoată tata în curte să o împuşte, că nu mai murea nicicum.