| Alexandrakitty a întrebat:

Hey Tpu.....Va rog sa nu radeti,dar mi-am propus ceva. Vreau sa pacalesc pe cineva ca sunt o sirena, dar nu prea stiu cum.Era o chestie pe Youtube cand o sticla ingheta instant,dar nu stiu cum se face. Sper sa ma puteti ajuta,si va rog,din nou, sa nu radeti.Tpu e un site pentru ajutor, nu pentru a ne bate joc de altii.Va multumesc.happy

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te contrazici singur. Chiar tu incerci sa iti bati joc de noi prin ineptia asta cu sirena.

| LoveSleep a răspuns:

Îți tai picioarele și stai așa la malul Mării Negre până te găsește cineva. Când o face, îi spui că te-au prins vreo 2 pescari, te-au violat și ți-au tăiat coada, pentru sushi.

| OldSoul a răspuns:

Ce varsta are persoane pe care vrei sa o pacalesti?
Ca daca are peste 10 ani slabe sanse sa reusesti.

| WaterDrop a răspuns:

"Awwee", ai fi o sirena adorabila cu siguranta. N`am nici o idee ce incerci sa faci, dar ideea este frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E imposibil să nu râzi la ce ai scris tu.

Deci, cum păcălești pe cineva că ești sirenă... îți cumperi un costum de sirenă și te târăști pe jos.
Va funcționa la copii sub 3 ani (sau sub 10, dacă sunt mai înceți).