| Deea2900 a întrebat:

Hey TPU.Vi s-a intamplat vreodata sa planificati ca o sa faceti [sau purtati] ceva de saptamani intregi iar apoi o persoana sa schimbe asta [adica o sa faca persoana respectiva acel ceva sau sa poarte acl ceva] intr-o clipa si sa distruga tot ce ati planificat? Cum va-ti simtit?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mi s-a intamplat cand eram mic si aveam o mini relatie cu o fata, mi-a dat ea dovada ca era curva si uite ca stricase toate planurile care le aveam cu ea. Asa ca va dau si voua un sfat celor neexperimentati in relatii (nu va faceti iluzii si sa nu puneti la suflet in prima luna pentru ca puteti fi dezamagiti).

April
| April a răspuns:

Foarte des; de aceea cand in minte-mi apare vreun plan,in legatura cu orice, eveniment sau simpla intamplare, il alung cu indarjire ...Fiindca,chiar indiferent de persoane, e sigur ca totul e nesigur si singura valabila e inteleapta vorba populara:"Nu aduce anul ce aduce ceasul."Numai bine.

| TraficantaDePufuleti29 a răspuns:

Inteleg... d3n11? nu?

| TraficantaDePufuleti29 a răspuns:

Si mie mi sa intampla dar la mine a fost ploaia de vinalaughing

| TraficantaDePufuleti29 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat
dar la mine a fost ploaia de vinalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Planificarile sint cele mai mari timpenii.