| DeEa_8231 a întrebat:

Hey TPU.Visez aceeasi persoana(de sex opus) de cateva seri in coace.tin sa mentonez ca,cu putin timp in urma mi-a placut de acea persoana, si chiar ne intalneam si ne sarutam dar nu eram impreuna.Si acum nu imi mai place de el si nu ma gandesc la el zilnic.Dar de ce il visez in fiecare seara? Ce poate insemna asta? Cel mai bun raspuns funda! :*

Răspuns Câştigător
| Miiku a răspuns:

Cand visezi o persoana inseamna ca vrei ceva de la el. probabil te-a ranit si ti-ai dorii niste scuze. Sau se poate ca inca sa simtii ceva pentru el. si ti-e dor de vremurile pe cand va sarutati si va intalneati. Sper ca te-am ajutat. happy

7 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Inca il placi, chiar daca negi asta. Sau e doar un vis prostesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna happy Miiku are dreptate, merita funda, sincer, dar a uitat un lucru, pe care probabil nu il stiai, Miiku: Visele, de-obicei se formeaza din ganduri, activitati si din astea din ziua precedenta. De multe ori se intampla sa visez ceva la ce nu m-am gandit sau nu am realizat in acea zi, dar s-a aflat ca noi de fapt ne gandim la acel lucru, chiar daca nu stim happy. Acesta este raspunsul. Da-i funda lui Miiku te rog eu frumos, el merita foarte mult. M-a ajutat si pe mine cand am pus o intrebare. Te rog da-i lui funda sad. :* Mult succes happy

| elComandantee a răspuns:

Că eşti obsedată de el şi te gândeşti zilnic.

| DeEa_8231 explică (pentru elComandantee):

Daca ai stii sa citesti, ai vedea ce am scris in intrebare! oh go on laughing

| elComandantee a răspuns (pentru DeEa_8231):

Nu mă refeream la tine. Mă refeream la subconştientul tău, la EUL tău. Tu şi EUL tău sunteţi 2 personalităţi diferite.

| DeEa_8231 explică (pentru elComandantee):

Bine,bine happy

| AllyAlly2a a răspuns:

Inca simti ceva pentru el si nu iti dai seama.