| NedeFcSb a întrebat:

Vreau sa aud multe pareri! Exista fantome si spirite sau nu?

Răspuns Câştigător
| คηηє a răspuns:

Trebuie sa gandesti de doua ori cand pui intrebarea asta.
1. Sunt multi oameni morti, dar din cate am citit in carti si vazut in filme, ele trec dincolo dupa ce isi vad toate lucrurile aranjate. (Nu cred ca e adevarat )
2. Spirit si suflet avem si noi, odata ce trecem in nefiinta, sufletul paraseste corpul.
Sper ca te-am lamurit... Fundita?
Have a good day!

9 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Spirit, suflet, ai şi tu deci printr-o deducţie logică > există.

| mona a răspuns:

Exista in filme, nu cred ca in realitate ar exista asa ceva

| Musique a răspuns:

"Dacă n-ar f nu s-ar povesti"
Eu cred în existența lor.

| MadRaven a răspuns:

Nu exista.
Daca ar exosta, la cate mii de oameni au murit pana acum, nu ai mai avea unde sta la cate fantome ar trebui sa existe z

| M25M a răspuns:

La fel ca sufletul, sunt proiectii ale creierului.

| Antoniacopiluța a răspuns:

Fantome nu exista!(parerea mea) dar spirit ai si tu nu?

| anonymous2666 a răspuns:

Da exista in "Fenomene Stranii" happy In realitate nu credwinking

| NedeFcSb explică:

Practic...da dar vreau ca cineva sa imi explice mai bine fenomenul pentru funda

| 愛日本 a răspuns (pentru NedeFcSb):

Da. Uita-te la vanatorii de fatome pe axn scifi sunt reale, sau pe internet online.Nici eu nu am crezut dar au dovezi clare.