| 97Mark97 a întrebat:

Vreau sa imi pun ca fotografie de coperta pe facebook o imagine cu textul: " nimeni nu e suficient de dragut, frumos, bun, curajos, destept, incat sa te calce in picioare! " si nu gasesc o imagine de genul si nici nu stiu sa fac una, ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| AndFoc a răspuns:

Buna. Pai e foarte usor, ca sa nu te complici cu programe si altceva urmeaza pasi urmatori. Strat -> All programs -> Accessories -> Paint -> In partea din dreapta iti apare un fel de meniu cu mai multe optiuni este una "A" dai acolo, formezi un loc de scris si scrii textul dorit, iar daca vrei sa schimbi culoarea, marimea, si font`ul dai click dreapta in intreriorul casetei de scris -> Text Toolbar, dupa ce ai terminat salvezi. Acum ca ai poza poti linistit sa o pui ca poza de profil pe facebook. Multa bafta kiss. Fundita?