| WonderGirl7 a întrebat:

Heyaaa!
Ati avut careva cont de tinder, badoo?
Ce părere aveți?
Aștept păreri atât de la băieți cât si de la fete.

8 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Am avut pe badoo, nu gasesti nimic acolo, tot ce gasesti pe site sunt persoane de pe alt site, de exemplu aceleasi persoane erau si pe sentimente, elmaz, etc
Oamenii adevarati se cunosc real si nu virtual.

| RAY a răspuns:

Badoo=multi roboti
tinder=am vb cu una dar nu stia ce vrea,i-am explicat ce e tinder, asta acum ceva timp, nu am mai intrat, travestiti, roboti, persoane de varsta mea prefera poate mai mult viata reala

| WonderGirl7 explică (pentru RAY):

Înțeleg...
scuze de intrebare, de unde ești?
Poate depinde si de județ mult. Cu cât e mai mare, cu atat mai ok...

| RAY a răspuns (pentru WonderGirl7):

Timisoara

| WonderGirl7 explică (pentru RAY):

Frumos pe acolo

| Celcestietot a răspuns:

Heyyeyaa! Daca esti fata serioasa nu intrii pe asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acolo toată lumea te alege după un singur lucru imaginea happy.in viața reală mi se pare că ai mai mare avantaj pentru că persoanele vad și caracterul tau, ești ales și după caracter nu numai după cum arăți. daca iti cauți relații/prietenii și TPU e un loc mai bun decât rahaturile alea.Macar aici vede omu cum gândești, sau orice alta platforma in care interactionezi dinainte. Și îți formezi o idee.Ca tipa daca intri cu mentalitatea de am sa-mi găsesc gagicu, riști să înceapă unu să-ți de-a o vrăjeală ieftina și tu să cazi in plasa și să te culci cu el. Pentru că e mult mai ușor pentru unu s-o faca online. Decât fata in față.