| TripleFunny a întrebat:

HeyTPU am o intrebare mai demult am jucat un joc cu o insula mai exact te prabuseai cu un avion si ramaneai pe insula si acolo trebuia sa construiesti chesti stie cineva cum se numeste poate va amintiti, poate lati jucat a da si la lv 5 cred construiai o barca si salvai pe cineva daca erai baiat salvai o fata etc... si puteati face un copil dupa ce va cunosteati mai bine nu trebuia descarcat eu l-am gasit cand arata reclama pe net va rog din tot sufletu sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| MIChan a răspuns:

My tribe?

| TripleFunny explică (pentru MIChan):

Nup, era lagonia la mdescoperit recent dar iti dau funda pentru ca doar tu ai incercat sa raspunzi;]

1 răspuns: