| anonim_4396 a întrebat:

HeyTPU! Ce programe photo pe care poti sa le instalezi gratuit stiti?(cele in care iti poti sa iti schimbi culoarea parului sau cele in care poti sa faci sa iti dispara ceva de pe fata?)

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

De fapt se gasesc si gratis cate ceva :D
E un program GIMP care seamana mult cu photoshop-ul, il gasesti gratis de descarcat aici: http://gimp.org :)

| AriadnaTPU a răspuns (pentru Castorul):

Hey,cum il instalez si cum il deschid ca sa lucrez in el? FUNDA

| Castorul a răspuns (pentru AriadnaTPU):

Pai dupa ce il descarci, ar trebui sa se instaleze singur :)
Iar ca sa inveti sa lucrezi cu el, uite aici pentru inceput un site cu cateva tutoriale, sper sa ajute: http://tutorialegimp.blogspot.ro/

5 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Pai le gasesti full pe net de exemplu
PhotoShop, de fapt nu-i gratis dar gasesti si versiunea full gratuita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gratis nu prea mai gasesti, eu innebunit cautand.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Photomonkey, photoscape si photoinstrument numai ca photomokey e online happy, funda?