| carmenmihaela2016 a întrebat:

Heyyy TPU.Ce parere aveti despre epilarea definitiva? Oare este definitiva? mss funda

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Dupa o cautare rapida am citit ca dureaza 6 ani garantat...

E incredibil cat de incapatanat e parul de pe corp, acest tratament parca presupune ardere si totusi el tot va aparea laughing)) In timp ce parul din cap cade zilnic, la ce naiba ne trebuie blana asta pe tot corpul? laughing)

| carmenmihaela2016 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Adica dupa 6 ani devenim niste maimute laughing categoric cred...:o

3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Nu,nu este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce stiu eu este ca aceasta epilare este una progresiva, pe durata mai multor sedinte.firul de par este distrus de la radacina si, daca procedura este executata corect, nu mai apar fire de par.Am inteles ca brunetele scapa mai repede, eu sunt blonda..ma chinuie mult, deci nu ma bag.Plus ca este foarte scumpa, am vazut o oferta cica, 5 sedinte axila si 5 sedinte bikini costa 420 euro.Dar ce le fac picioarelor? ca astea-s lungi...