| alissiaalexa a întrebat:

Hi TPU! Am chef de vorba...Voi cum ziceti sa ma imbrac maine la scoala? si cum sa-mi fac parul? As vrea sa fiu foarte draguta maine..Deci imi puteti spune? Va multumesc! Funditaa va pupic pe totii.

Răspuns Câştigător
| andri22 a răspuns:

Pai eu ti-as zice sa te imbraci in blugi; tricou putin fardata.pup

3 răspunsuri:
| Omerta47 a răspuns:

O camasa alba mai feminina, o fustita neagra simpla mai mulata, care se termina la o distanta un pic mai mare de jumatatea dintre fund si genunchi, niste pantofi cu tocuri care crezi tu ca se asorteaza sau daca nu niste balerini, daca e mai frig niste strampi, dar cu den mic. Accesorii potrivite, nu stiu ce ai in garderoba deci nu te pot ajuta. Daca arati bine o sa le dai clasa la toate, si o sa ii dai pe spate pe toti, iar daca nu, macar o sa pari stilata, finuta si cu incredere in tine. Nu vreau sa par nesimtit dar daca te imbraci la tricou si la blugi cand vrei sa faci impresie atunci Simona, nu stiu cum te imbraci in mod normal. Sper ca nu arati ca tanti Viorica de pe camp. Habar n-am cati ani ai dar ma gandeam ca esti macar boboaca, daca esti in generala poti sa mergi in blugi si tricou, oricum n-ai ce sa arati.

| alissiaalexa explică:

Nu e adevarat Omerta47 ca n-ai ce sa arati daca esti in generala...Nu stii u cum arata Simona sau altcineva..Si oricum ai ce sa arati sincer..Si eu sunt in generala si stiu ce zic..Pa-pa