| d3eutzza a întrebat:

Maine este discoteca la scoala (de ziua scolii)
Imi puteti spune si mie cum as putea sa ma imbrac /sau cum as putea sa-mi fac parul?
(sunt in clasa a 5 a si am 12 ani)Multumesc!

6 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Http://www.polyvore.com/disco/set?id=18882150

am creat aici un look

| pisioi a răspuns:

Buna!big grinpai fa-ti parul cu placa. daca ai parul ondulat sau cret intinde-l daca il ai drept fal cu placa micor val sau mini val ce care iti fac e parul in scari in zig-zag. daca nu ai placa poti sa ti-l faci codite isi asa se va face mai cret.pai cu imbracatu. imbracate ceva mai lejer de exemplu.blugi in tricou mai lung si tenisi. sper ca ti-am fost de ajutorbig grinwinkingpawave

| ZuZuAleX a răspuns:

Imbracate normal, un tricou poate oleaca decoltat niste blugi pana si un hanorac dragut pestebig grin parul il poti lasa desprins sau in cleste ori coada de cal sper ca am fost de folostongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai putea sa nu te duci maine:d precis am fi cu totii fericiti. spre binele omenirii.nu te duce maine.sau daca te duci.Imbraca-te cu o punga care sa iti acopere in special fata.big grin

| divinuu a răspuns:

Mai bine stai acasawinkingAuzi si u. discoteca in clasa a 5-a...Vai d capul tau.in orice caz sa-ti tragi cat mai mult parul pe fata daca te duciwinking

| alexya09 a răspuns:

Pai incearca sa te inbraci frumos cu o rochie frumoasa care sa fie la moda si parul ca nici o data fatil deosebit Ar trebui sa fii diferita si incearca sa te faci f frumoasa