| freehugs a întrebat:

House M. D. sau Grey's anatomy?

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Grea alegere sincer nun le-aş putea compara. Grey's are farmecul său la fel cum şi house e special în felul lui. Oricum sunt printre cele mai bune seriale văzute de mine! Cât mai multe sezoane să aibă! Baftă!

| Rukhsandra a răspuns:

Greu de ales... House e genial in felul lui...
Anatomia lui grey are si ea farmecul ei...

| LiaLiuta a răspuns:

Buna. Amandoua sunt faine, dar imi place House M. D. (seria unu e can naspa dar urmatoarele sunt faine) Imi place sarcasmul, sinismul si umorul negru a lui House. Enjoywinking

| mira_5804 a răspuns:

Pai eu privesc House, nu stiu iti propun sa te uiti prima serie la ambele si singura o sa alegi care e mai interesanta