| anonim_4396 a întrebat:

Http://ask.fm/PaulaHanes vreau si eu intrebari :D

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Hai că ţi-am trimis eu ca să nu zici că-s rea. laughing

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lumea a ajuns sa cerseasca intrebari, nasol...

| AOLEVRIC a răspuns:

Vrei? puppy dog eyes Ei na, cerseste in alta parte. Din cate stiu eu acesta este un site pentru cei cu probleme serioase care cauta o rezolvare. Nu poti salva o viata de om cu o intrebare - esti patetica.

| anonim_4396 explică (pentru AOLEVRIC):

Nu numai cu probleme serioase tu desteapto si perfecto tongue apropo "-esti patetica" mersi la fel daca nu ai nimic interesant de spus nici nu stiu de ce o faci? ca sa te dai mare sau ce? cu asta nu ai rezolvat nimc o s-o fac in continuare :p ma doare-n cot poate nici acolo de parerea ta. pupici si noapte buna! :*hee hee

| AOLEVRIC a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Nu am zis ca sunt PERFECT [ fii atenta ] sau DESTEPT, fetito, eu zic sa inveti sa vorbesti sau sa te exprimi. Nu vreau sa atrag atentia nimanui, chiar asa de tare te-a durut raspunsul meu? - incat incerci sa te "scoti ". N-ai ce cauta aici ca sa stii, am vrut sa ti-o spun intr-un mod cumsecade dar daca vrei...

Oricum, nu-mi pierd timpul cu copii care, vai doamne, se simt mai bine ca le pui o intrebare pe Ask.fm, sau le dai un like la o poza laughing. O zi buna!

| anonim_4396 explică (pentru AOLEVRIC):

Auzi da de unde sti tu ca sunt eu un copil uita-te bai fata la tine.Si sa stii ca daca vreau cont pe TPU o sa am in continuare vai domane te deranjeaza pe tine laughing ma doare-n cot de parerea ta ma enervez pentru oameni care nu merita tongue Hai sictir comania durex isi cere scuze pentru greseala facuta cu tine tongue laughing

| AOLEVRIC a răspuns (pentru anonim_4396):

"Bai fata " esti asa inteligenta de nu observi ca ti-am si atras atentia ca nu sunt fata? Eu zic sa ai grija sa nu scuipi cand sugi ***. PA PA happy.

| anonim_4396 explică (pentru AOLEVRIC):

Bine ca esti tu inteligent da mai bine te las pe tine s-o sugi ca vad ca-ti place big grin la cat de "destept" esti tongue