| DouaPuncteIcs a întrebat:

Http://www.cancan.ro/......09499.html
V-ati dori o pisica ca aceasta?
De ce?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Chiar daca imi plac animalele mai mult ca orice, pisica aceasta nu as vreao deoarece ma sperie!
mi-as imagina ca stau cu draq in casasad
mai bine as dormi afara

bye-bye

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda love struck

| Roxy a răspuns:

Da.pentru ca sunt usor de dresat.nu sunt asa de incapatanate ca birmanezele, nu lasa par in casa(lucrul cel mai important), e amuzant faptul ca poti sa le imbraci pe timp de iarna(daca stai la curte).

| marett16 a răspuns:

Da. chiar am o pisica de aceasta. dar nu am dat doar 300 de euro pe ea, pentru ca stapana nu a avut ce face cu atatea pisici. sunt foarte bune la persoanele alergice la par de animale, pentru ca nu au par. mama mea e alergica la par si din cauza asta mi-am cumparat aceasta pisica. este un animal minunat, foarte iubitor si plin de viata. iarna, pentru ca este frig si locuiesc la casa este foarte dragalas cu puloverasul lui albastru:X