| AlinaaAli a întrebat:

Gata! Vine sfarsitul lumii? ;))

http://www.cancan.ro/......11655.html

10 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

De mult am așteptat momentul ăsta. Să văd ce mai fac curvele care vor atenție (am câteva de pe TPU) și adoleșcentele grețoase viitoare mame până în 18 ani care se mărită între ele.

| PotcaPădurii a răspuns:

Eu il foloseam doar ca sa-mi intreb colegii ce teme am...

| CastraveteMurat a răspuns:

Nwwh dk nhw vr s s inkidh@ fb crying vr fb crying(((((
*pitzy mode off*
Lăsând la o parte toate astea sunt de părere că va fi cel mai bun lucru făcut vreodată de această "rețea de socializare". Acum a devenit mai mult un fel de bordel pentru pițipoance și cocalari. Era așa de frumos înainte de "închiderea" hi5. sad Practic, hi5 nhw mh@y 3 lh@ m0dh@ sh d a$thachatterbox.
Da, sunt o ciudată. ^^

| TƎD a răspuns:

Mare lucru! Eu il foloseam doar sa ma mai joc stick run da am luat ban 30 de zile ca am folosit cheat engine.

| xname23 a răspuns:

Sa vezi atunci invazie pe TPU!

| liliti a răspuns:

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,,o sa morrr, cum? fara facebook? morrrrrrrrr

| Ţepeşu a răspuns (pentru liliti):

Mă bucur. ^^

| Moshu232 a răspuns:

Sincer sa fiu Alina ""Sfarsit Lumii"" va veni cand vrea Dumnezeu. Funda :*

| Moshu232 a răspuns:

Aoleu! Glumeam
Sfarsitul lumii vine cand vrea Dumnezeu laughing
Am mai fost speriat de vreo 3 ori ca cica maine va veni sfarsitul lumii laughing