| RAY explică:

Asta stiu si eu am auzit ca cica Lenovo se inclazesc rapid

| alexbit90 a răspuns (pentru RAY):

Nu cred ca se va incalzi peste masura... pana la urma si smarphone-ul meu se incalzeste destul de tare cand intru in jocuri dar totusi functioneaza normal din ianuarie si pana acum nu stiu oricum si Asus este bun asa ca poti alege ceea ce iti place mai mult important este tu sa fi multumit de alegerea facuta happy o zi buna

| RAY explică (pentru alexbit90):

Man ai tu Lenovo ala?

| alexbit90 a răspuns (pentru RAY):

Nu, nu am acel Lenovo, am doar un pc. mediu si un laptop Laptop ASUS 15.6" X540SA si el mediocru tongue dar isi face treaba.

| JetBlueJet a răspuns:

Categoric cel de la altex.

| RAY explică (pentru JetBlueJet):

Stiu asta, dar se inclazeste placa aia

| JetBlueJet a răspuns (pentru RAY):

Poti sa-i cumperi cooler
Eu am unul cu 3 ventilatoare si nu mi se incalzeste.Doar atunci cand tin mana mult intr-un loc. De eexemplu acum ii rece acolo unde ar trebui sa fie cald.

| JetBlueJet a răspuns (pentru RAY):

Banii ti i-ai strans deja sau doar te uiti la ele? ~Ca nu cred ca iti mai dau ai tai bani ~ laughing

| RAY explică (pentru JetBlueJet):

Cam jumatate am deja, mai vad eu, faza e ca vin datorile acum

| JetBlueJet a răspuns (pentru RAY):

Nasol asa, doar jumate.Pai cred ca daca aveam eu banii aia si ma gandeam ca mai trebuie inca pe atat il lasam naibii de laptop.*Eu prefer sa crap de foame decat sa am datorii.
Da ce ti-ai cumparat de ai datorii? smug
Adica daca aia din jungla pot supravietuii fara apa, mancare si electricitate eu de ce n-as putea.

| RAY explică (pentru JetBlueJet):

Asa repede renunti la un vis? banii se aduna cu timpul desigur,pfa, asigurarea, taxe, banca, nu am luat imprumt sunt impozite etc
cu ele ajung undeva pe la 120 de euro pe luna

| JetBlueJet a răspuns (pentru RAY):

Eih nu chiar. Doar ca daca eram in locul tau renuntam.
Si faceam altceva cu banii.
Auzisem intr-o melodie ceva de genu' "Decat sa stai sa-i strangi mai bine sa ii cheltuiesti". big grin
De la ce varsta ai plecat de la ai tai?

| RAY explică (pentru JetBlueJet):

Nu am plecat stau cu parinti

| JetBlueJet a răspuns (pentru RAY):

A...Pai da si nu inteleg de unde asigurare si toate cele... In fine.
Atunci daca inca nu ai plecat... de la ce varsta te-ai angajat?

| RAY explică (pentru JetBlueJet):

Tu cand te angajezi undeva platesti taxe din salar doar ca eu sunt propiul meu patron la platesc singur ca daca nu imi bate finantele la usa, in domeniul asta de 2 ani, dar mai lucrat in alte domeni

| JetBlueJet a răspuns (pentru RAY):

Sa speram ca eu nu voi avea de aface cu datul banilor laughing

| RAY explică (pentru JetBlueJet):

In viitor da e ceva normal, fara taxe nu exista economia unui stat, tu cand isi cumperi rochia aia?

| JetBlueJet a răspuns (pentru RAY):

Cand vei veni la mine.
Eu ma pun sa dorm ca a veni tata laughing

| RAY explică (pentru JetBlueJet):

Ok,nb

| Biu009 a răspuns:

Ca si performanta sunt cam la egalitate. Eu as alege Lenovo pentru aspect, mi se pare ca arata mai smecher laughing Eu am un Lenovo de vreo 2 ani si nu am avut probleme cu incalzirea excesiva.