| Myssteriusthanlife a întrebat:

HY TPU
deci e vorba sa imi fac operatie de polipi si nu stiu ce sa zic imi este frica am 14 ani si am polipi de cand eram mica
cei care atii facut si stiti cum decurge peratia imi puteti spune cum a fost la voi va rog dau funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| larisikmik a răspuns:

Buna! Stai linistita nu e nimic grav eu m-am operat la varsta de 10ani iar acum am 14 pot sa iti spun ca imi era foarte frica.Cand am ajuns acolo m-am schimbat am mai stat putin si dupa am intrat.Am nimerit niste asistene foarte dragute.Mi-au bagat branula in mana si mi-a bagat un ser pe acolo sa nu imi faca injectie dupa aceea simteam ca amortesc, mi-a pus o masca pe fata si mi-au spus sa numar da la 10 in jos.Numai stiu la cat am ajuns dar am adormit si nu am simtit nimik.Crede-ma e f.usoara,dupa aceea am plecat acasa a doua zi! si Asta a fost dupa trebuie sa ti regim cam 2saptamani.cam asta e tot, BAFTA! Si fi curajoasa!

1 răspuns:
| RiRikk a răspuns:

Stai linistita, nu e nimic dificil. Eu am avut cand am fost mica, dar nu a fost nimic de speriat. E chiar simplu! Nu te doare nasul, nu e nimic dureros.