| polipi a întrebat:

Urmeaza sa fac o operatie de polipi si imi este cam frica..imi poate spune cineva cum decurge aceasta operatie?

Răspuns Câştigător
| AndreiRila21 a răspuns:

Uff!happy Pai o sa-ti povestesc concret cam cum decurge toata treaba!happy Prima oara te interneaza dupa aia te consulta doctorul iti foace programare si te baga in sala de operatie! Inainte iti face o anestezie care te adoarme definitiv! Cand te trazesti uiti sa raspiri te panichezi putin te ia o caldura mare si in cateva secunde iti revi! dar esti totusi speriat! Si dupa aia o sa simnti ceva in nas Iti baga 2 pansamente de vreo 10 cm in nas!happy Si mai dureaza o saptamana ti le scoate si cam atat!sad Scz dar asa este!happy tongue

| polipi explică (pentru AndreiRila21):

Iti face vreo injectie?

3 răspunsuri:
| polipi explică:

Iti face vreo injectie?

| AndreiRila21 a răspuns (pentru polipi):

Da iti baga perfuzie la inceput!happy Si prin aia iti baga toate "serurile"! dar te inteapa doar o data!happy