| anonim_4396 a întrebat:

I-am facut o felicitare doamnei invatatoarre si nu stiu ce sa-i scriu.as vrea sa fie ca o compunere. cine imi da idei primeste funda!

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

,,Nu exista prilej mai mununat de daruire decat sa poti da zi de zi ce ai mai bun din tine, sa poti sa inveti cu intelepciune si rabdare pe cel ce a venit la tine.Pentru calauzirea pasilor pe drumul vietii si stiintei, pentru invatarea si cunostintele daruite.Va multumim cu respect, doamna invatatoare, La multi ani!,,

| teodoraandreea a răspuns (pentru mona):

Multumesc i-a placut foarte mult doamnei a inceput sa planga

| mona a răspuns (pentru teodoraandreea):

Ma bucur ca i-a placut

3 răspunsuri:
| ccami a răspuns:

Iai putea scrie despre 8 martie de exemplu ai putea incepe cu:"Primăvara, prima fiică a bătrânului an, cea mai tânără şi mai frumoasă, a sosit. Împreună cu ea a adus si florile, păsările călătoare şi multe peisaje de vis."