| anonim_4396 a întrebat:

Ia sa aud parerile celor ce vor sa plece din Romania tara crestina,cu moravuri morale totusi,pentru a fi fericiti, intr-o tara civilizata atee unde religia nu-i tine pe loc.ii tine in schimb pantalonii in vine; http://decititazi.com/......ul-ei/.hai trogloditilor ce parere aveti? aia 2% teligenti si dastepti?

26 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Moravuri morale din cauza crestinismului? Loooool, ia zile asta popilor pe care ii cauta DNA ul zilele astea. Si mai zi le si idiotilor alora care se roaga pe camp sa ploua in loc sa faca un sistem de irigatii ca in tarile atee unde lumea chiar gandeste

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Sistemul nostru de irigatii a fost distrus, si vandut de smecheri trudila nu de catre popi si facut fantani prin sate si comune, iar canalele astupate.nu gogai daca habar nu ai de istorie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai vorbeste de moravuri morale si popilor care au haine din aur si masini care costa cat veniturile pe 10 ani a multor sate din Romania.

Mai vorbeste le si calugarilor care *** copii in c.ur.

Si mai zi asta si popilor care cer bani la inmormantare si botez.

Ia mai zis asta si tuturor bisericilor care nu taie chitanta, fac evaziune fiscala

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Ma? da mata si tacto unde lucras? asa de curiozitate? ca ai mei au fost tarani, acus bastrani, si eu am fost otelar turnator si acu sunt pensinoar.Acu spune-mi tu unde lucra ai tai, sa putem sta de vorba, ca de popi nu duc eu grija, ca nu am rupt pragu bisericii si nici tu ca te doare in c.r de banii popilor in loc sa ai grija de ai TAI

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde stii tu ca nu am eu grija de ai mei?

| Drimmero a răspuns:

Sa fim seriosi,, nu religia este cancerul Romaniei sau societatii! Multe conceptii ateice p-aici si multe teorii ale conspiratiei, ce ti-e cu ele

| LoveSleep a răspuns:

Sunt eu prost sau trebuia să văd o legătură între ce ai scris mai sus de link și link'ul în sine?

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Depinde,de canta la posibilite.de regula intr-o fraza daca amesteca un destept cateva propozitii, se intampla ca atunci cand un prtost arunca o piatra in balta si zece cuminti nu o pot scoate.deci mai cauta noua ca tine, si poate-poate cu oleaca de efort si cu noua neuroni?

| T0T a răspuns (pentru LoveSleep):

Ce nu pricepi? Subiectul are legătură cu fundamentarea matematică a principiilor electrodinamicii clasice, teoria macroscopică a câmpului electromagnetic. Legătura dintre electricitate și magnetism poate fi cel mai bine redată în termeni asociați câmpului magnetic sau forței ce va acționa într-un anume punct asupra unei sarcini electrice. Sarcinile electrice staționare produc câmpuri electrice; curenții – sarcini electrice mobile – produc câmpuri magnetice.

http://www.digi24.ro/......ate-319316

http://fun.bzi.ro/public/upload/photos/245/einstein.jpg

http://mediartv1.freenode.ro/image/201511/w620/batranica_33297100.jpg

Așadar șomajul în România a ajuns la 4, 80%, rata şomajului înregistrat în evidenţele ANOFM în luna august 2016. În Italia au avut loc cutremure. În concluzie străinii sunt de rahat și fiecare concetățean trebuie să ajute la construirea Caterdalei Mântuirii Neamului și să aducă fonduri pentru reabilitarea moaștelor.

https://i2.wp.com/farm9.staticflickr.com/8395/8627639900_f3e2713b58_z.jpg

https://dancristianchiriac.files.wordpress.com/2013/10/11.jpg

Sper că e clar acum.

| LoveSleep a răspuns (pentru T0T):

Tot nu pricep, iubire.
Ce fumați voi de sunteți așa deștepți?

| T0T a răspuns (pentru LoveSleep):

Inteligența curge prin vene, nu prin plămâni.

https://www.olx.ro/......4DuEm.html

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

1. "Depinde de canta la posibilitate". -1p (Ce e aia canta? Din aia de ținut apă în ea?)
2."de". -1p (Început de propoziție cu literă mică)
3. " prtost" -0, 5p (Ce înseamnă?)
4. "se intampla ca atunci cand un prtost arunca o piatra in balta si zece cuminti nu o pot scoate" -2p (Ce se întâmplă când 10 cuminți nu o pot scoate?)
5."ca tine, si" -0, 5p (Nu se pune virgulă înainte de "și")
6. "deci mai cauta noua ca tine, si poate-poate cu oleaca de efort si cu noua neuroni?" -2p (Așa? Poate-poate, ce?)

Ce-ai făcut, jorpalele? Atâtea greșeli într-o amărâtă de frază? Pfff. Cu cine ai făcut Limba Română? Cu proful de religie?
P.S: Cum stăm cu ăia 9 neuroni?

| T0T a răspuns (pentru LoveSleep):

Uite că ție îți dau ceva mai ușor

http://degeabasipunct.blogspot.ro/2009/08/tantum-rosa.html

| LoveSleep a răspuns (pentru T0T):

Chiar vrei să mă iau de tine? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru LoveSleep):

Bwhahahahahaha,, ti-a facut-o!

| T0T a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu vr st ei de mine. bire k nup am grsit cu nimic.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Nik* ai dracu mă corectează.

| LoveSleep a răspuns (pentru T0T):

Ce amuzant ești azi laughing
Cred că ai avut o zi bună. Azi nu ți-a dat seen tipa aia după care suferi așa mult? Hai că ai prins puțină încredere. Dacă vrei niște sfaturi, îmi dai mesaj, ca de obicei. Dar de data asta nu mai spune că vrei să fim prieteni, întreabă direct.winking

| T0T a răspuns (pentru LoveSleep):

Te iubesc.

| LoveSleep a răspuns (pentru T0T):

Și eu te iubesc.
N-ai mai auzit așa ceva, nu? smug

| T0T a răspuns (pentru LoveSleep):

Mâine ne întâlnim în stație, fac eu cinste. :* Desigur că nu am mai auzit, dar văd mesajele de la tine și simt că exist.

| LoveSleep a răspuns (pentru T0T):

Nu e nevoie. Te-au pus fraierii să speli vasele și data trecută, plătesc eu acum.

| Dontsaygoodbye a răspuns (pentru LoveSleep):

Iar mă înșeli sad

| LoveSleep a răspuns (pentru Dontsaygoodbye):

Te distrezi schimbând numele ăla?

| Dontsaygoodbye a răspuns (pentru LoveSleep):

L-am schimbat iar. Cu plăcere.

| zurick a răspuns:

Nu există nici cea mai mică legătură între valorile morale și țara sau religia a unor persoane.