| MewYoshiko a întrebat:

Imi da-ti va rog idei de animeuri la care sa ma uit? (in afara de Yu Yu Hakusho si Naruto)

Pana acum am vazut:

Kanokon
Kilari
Tokyo Mew Mew
Pretear
Nana
Lovely Complew
Mermaid Melody
Qube
Fata iadului
Kaleido Star
Sailor Moon Super

Prefer sa fie Horror ☻

6 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Gakkou No Kaidan(putin horrortongue)
InuYasha(Songoku Era, Romance, Adventure) super :X:X uite-te

| annahandball a răspuns:

Alegeti singur de aici http://www.anime.kage.ro/animelist.php!
Cred ca sunt si vreo 2 horror. Mult noroc!(e cam imposibil sa nu gasesti unul care iti place)!

| RoxYuuKikyo a răspuns:

Alege tu din anime de pe http://desene-animate.rascuplans.ro/

| KiryuZero a răspuns:

Death note si povest cu fantome pe animax

| TeamRo a răspuns:

Http://anime-ro-sub.net/ Uite ai aici aproape toate anime-uri traduse in romana.

| Stefunny a răspuns:

Perfect Girl Evolution, Vampire Knight, Vampire Knight Guilty [sezonul 2],Kuroshitsuji,Shiki,Nabari no Oh,Pandora Hearts, Uraboku, 07-Ghost,Durarara!, Togainu no Chi, etc

Sper sa iti placa!big grin