| alina0 a întrebat:

Imi dati niste statusuri de indiferenta m-am certat cu o prietena si vreau sa
ii arat ca nu imi "pasa" ca m-am certat cu ea...
Va rog mult!
:X:X

2 răspunsuri:
| anabela_5777 a răspuns:

Daca o mai vrei ca prietena atunci intinde-i mina chiar daca greseala a fost de partea ei. Iarta dar iarta cu masura Elisa deoarece pe viitor altii vor profita de iertarea ta.

| Biiiib a răspuns:

Totusi ai putea sa iti petreci timpul cu alte fete, cand mergi pe strada si o vezi schimba trotuarullaughing.sau cel putin axeaza-te pe o relatie cu un tip si vei fi indiferenta cu ceilalti fara sa-ti dai seama.thinking