| IssabellaLoLa a întrebat:

Imi dati si mie urai de craciun sub forma de poezii?(cu rima)

1 răspuns:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Dragul mosului baiat iti spun clar si raspicat, am primit scrisoarea ta dar m-am sters la cur cu ea.Si ma pis pe ce-ti doresti, nici in vis n-ai sa primesti.Si daca-mi mai scrii vreodata, iti rup gura cu-o lopata.Nu-l mai cauta pe mosu` ca-ti va face curu rosu.Mosul a plecat din tara ca-i criza financiara...Am primit si eu mesajul de la un prietenhee hee