| Fifylici a întrebat:

Imi este rau! Orice as manca, mi se face rau mai exact greata si ma doare foarte rau capul.
Tin sa precisez ca de azi dimineata pana acum am trait cu 2 cafele pana acum cand am mancat, de obicei cam asa mananc eu.
Din ce cauza am simptomele astea? Si ce as putea sa imi treaca starea de greata?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să nu ai vreo indigestie sau infecție!
Mergi la medicul de familie.
Pa, pa.

Abh
| Abh a răspuns:

Daca nu esti insarcinata, atunci probabil e de vina colecistul. Poti sa iei No Spa cate o tableta de 3 ori pe zi si sa bei ceai de sunatoare inainte cu o jumatate de ora de mesele principale. Cateva zile evita grasimile, prajelile.

| gabitzuMAT a răspuns:

Esti insarcinata toata ziua