| pysyk17rasfatat a întrebat:

Imi explica si mie cineva va rog care este faza cu chatul si unde e? ca nu mai inteleg nimic.multumesc!

8 răspunsuri:
| marry a răspuns:

Dai la prima pagina...si scrie undeva discuta livewinking

| RamonaMn a răspuns:

Prima pagina - Discuta Live.
Succes! :*

| Munchkin a răspuns:

Ba există.
Prima pagină -> Discută LIVE. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nu cred ca exista chat pe TPUwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/shoutbox.html pai nu era aici, ce ati facut mai l-ati scos?:(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un chat pe TPU intri la prima pagina in dreapta sus dupa aia la vorbeste live si gata. Dar e o nebuneala totala acolo nu sti care cu cine vorbeste.

| pysyk17rasfatat explică:

Nu scriecrying(((care imi da id sau macar unde ca eu nu am gasitcrying((

| pysyk17rasfatat explică:

Gata am gasit mersi: