| Ally563 a întrebat:

Care e faza cu " ziua izabelei" ca, tot aud de ea si nu prea inteleg. Cine imi explica si mie? FUNDA :* happy

Răspuns Câştigător
| TiniS a răspuns:

E o adolescenta care a facut impreuna cu prietena ei un anunt pe fb si au gresit ceva si acum toata lumea merge la ziua izabellei laughing

3 răspunsuri:
| ŞasăCaiFrumoşi a răspuns:

E o fata care a creeat un eveniment "Ziua Izabele" public pe facebook si a invitat multa lume. Au intrat pe acolo si vedete, dupa care a aflat foarta multa lume. Acum la evenimentul ei pe facebook sunt mii de participanti.

| CoaieGoale a răspuns:

Un fel de premiu al zilei

| suntserios a răspuns (pentru CoaieGoale):

Ce ma? ce va mai place la unii sa raspundeti aiureli