| Maraa_8976 a întrebat:

Imi place de un baiat >:"! dar nu pot sa ii spun asta in fata ...imi e frka sa nu ma plac si dupa prieteni lui sa fac gesturi adica sa ma strige pe strada "BeBe" sau "Care iti place de BeBe ".sad. habar nu am ce sa fac... plus ca el este si mai nebun de fel laughing! imi puteti da un sfat?big grin

Cel mai bun sfat primeste fundita; xx

2 răspunsuri:
| xAnDrAx a răspuns:

Nu iti face griji...chiar daca o se te strige asa tu sa fii mandra si sa nu le arati ca te rusinezi. Odata ce tu il placi pe acel baiat nu ai de ce sa te superi. Bft:X

| DevilAngels a răspuns:

Dale naslaughing daca o sa te strige bagale de la tine fi rea laughing spune-le asa "si ce vrei si tu? ce tie ciuda sau n-ai ce face?" ceva sa le inchida gura le ai tu no o leak di smecherie laughinglaughing