| S3nZ4TiOnS a întrebat:

Imi place sa editez in photoshop si cred ca am prins ceva experienta, dar niciodata nu e de ajuns.
Am apelat la voi pentru a va intreba, care este fontul scrisului de la masini, de la numarul de inmatriculare?
Mai pe scurt vreau sa modific numarul unei masini, daca scrie CJ 89 LEE, eu vreau sa scrie B 89 LEE, dar nu stiu care este fontul acea, este arial?

2 răspunsuri:
| Cristi_Hordila_1991 a răspuns:

Se apropie de arial ingrosat dar de ce ai vrea sa faci asta?

| S3nZ4TiOnS explică (pentru Cristi_Hordila_1991):

Pur si simplu imi plac chestiile noi, multumesc big grin.