| justm3_5660 a întrebat:

Imi place un baiat care sta aproape de mine si el cred ca ma place adica atunci cand ne mai intalnim imi zambeste dar inca nu am vorbit.As vrea sa intru in vorba cu el dar nu stiu cum sa fac pentru ca sunt cam timida dar din cate am observat si el e cam la fel.Acum nu stiu daca as putea intra in vorba cu ceva gen cat e ceasul, apoi sa l intreb despre liceul lui pentru ca stiu unde invata. Ce credeti merge?

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Caută un prieten, cunoştinţă comună care să vă facă cunoştinţă.
Dacă nu, o prietenă bună, nu neapărat din acea şcoală care să îl abordeze şi să-i explice situaţia.

Răspuns utilizator avertizat