| justm3_5660 a întrebat:

Imi place un baiat care sta aproape de mine si el cred ca ma place adica atunci cand ne mai intalnim imi zambeste dar inca nu am vorbit.As vrea sa intru in vorba cu el dar nu stiu cum sa fac pentru ca sunt cam timida dar din cate am observat si el e cam la fel.Acum nu stiu daca as putea intra in vorba cu ceva gen cat e ceasul, apoi sa il intreb despre liceul lui pentru ca stiu unde invata. Ce credeti merge?

2 răspunsuri:
| ame_3387 a răspuns:

Parere mea e ca trebuie sa te pui in vb cu el
noua ne plac fetele mai distractive, tupeiste si care stie sa intretina o discutie
Faza cu ceasul ar fi tare... apoi poti sa il intrebi pe unde sta ca l-ai mai vazut de mai multe orihee hee s. a. m. d
Succes in continuare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarat sa stii ca ar merge faza cu ceasul dar dupa aia ii poti spune sa te conduca pana acasa ca iti este frica si pe drum ii poti spune ce simti pentru el mult succes. big grin