| Andreea_1714 a întrebat:

Imi place un baiat de trei saptamani si il cunosc de un an. De cand a inceput scoala am inceput sa stam impreuna aproape fiecare pauza. Totul a inceput de cand am iesit afara si era si el. a stat mai mult pe langa mine. A doua zi la scoala faceam tot posibilul sa stam amandoi fiecare pauza si l-am vazut pe scari cum imi zambea si se uita in ochii mei. dar acum nu mai e la fel ca atunci. mai stam impreuna dar nu asa de mult. Si a vorbit o colega de-a mea cu el si i-a zis ca o sa vorbeasca cu mine asta acum 2 saptamani. Azi de dimineata un baiat a zis ca ne sta bine impreuna si aandoi stateam cu privirile in pamant. Ce sa integ?

2 răspunsuri:
| jeleuxd a răspuns:

Am si eu o intrebare. Stiu ca e greu, dar de ce nu vorbesti cu el? Asta e cel mai bine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt experta... dar zic ca ar trebui sa te consulti ca el?! nu crezi?