| DeathLord93 a întrebat:

Imi poate explica cineva cum trebuie sa procedez dupa ce instalez windows-ul ca sa pun driverele?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Introdu cd-ul iar daca nu porneste automat atunci deschide fisierele de pe cd si la folderul drivers trebuie sa le instalezi pe toate dand dublu clic pe ele la rand... dai next, next pana se instaleaza, deloc nu e greu, daca incerca-i nici nu trebuia sa intrebihappy

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Dar le ai? big grin

| DeathLord93 explică (pentru lpavel):

Logic am cd original doar ca nu stiu cum sa le pun

| DeathLord93 explică (pentru lpavel):

Mersi mult

| lpavel a răspuns (pentru DeathLord93):

Introdu cd-ul iar daca nu porneste automat atunci deschide fisierele de pe cd si la folderul drivers trebuie sa le instalezi pe toate dand dublu clic pe ele la rand... dai next, next pana se instaleaza, deloc nu e greu, daca incerca-i nici nu trebuia sa intrebihappy