| Patrys10 a întrebat:

Imi puteti spune câteva băuturi de la Starbucks fara cofeina?
În afară de ceaiuri, ciocolata calda, sucuri!

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai in afara de ce ai spus tu, apa laughing

| Dismally a răspuns:

Si ceaiurile contin cofeina. Ia-ti un suc, totusi nu inteleg de ce trebuie sa cumperi de la Starbucks cat timp nu vrei cofeina.

| Unravel2 a răspuns (pentru Dismally):

Am mai pomenit multi din ăștia mofturoși care se duc la un stand de inghetata si întreabă daca are zahar sau lapte. Ce p l m mai cauti acolo?

| BeaTMaN696 a răspuns:

Pai din moment ce Starbucks este un Coffe Shop ai cam spus tu bauturile fara cofeina.