| lory14 a întrebat:

Imi puteti spune, va rog, numarul de ore de la profilul stiinte ale naturii clasa a IX-a.

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu sunt la acest profil.Sunt cate 2 ore de bio, fizica si chimie (eu mai fac 1 de chimie), 4 de mate, 3 de romana, 3 informatica.

| cataaa a răspuns:

Eu in clasa a9a am facut 4 ore de mate, 4 de romana, 3 de fizica, 2 de chimie, 2 biologie si o ora de educatie pentru sanatate. educatia pentru sanatate e gen biologie optional plus cele cunoscute. geogra o ora, istorie la fel. a si in clasa a9a faci si logica